Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Poradnia Ginekologiczno – Położnicza

Harmonogram przyjęć:

 

Poniedziałek   15:00 do 20:00
Wtorek 10:00 do 14:00 14:00 do 19:00
Czwartek 09:00 do 13:00

 

Rejestracja :

W DNI ROBOCZE : 8:30 do 17:00   

 

 

 

ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI INTERNETOWEJ : ON-LINE

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty dla wszystkich grup pacjentów.
W ramach świadczeń refundowanych przez NFZ nie jest wymagane skierowanie lekarza ubezpieczenia zdrowotnego; Obowiązuje limit przyjęć wynikający z wartości umowy z NFZ.

W celu skrócenia czasu pobytu i zachowana płynności przyjęć prosimy o zgłaszanie się ok20 minut przed planowanym terminem wizyty lekarskiej, w tym czasie wykonamy czynności rejestracyjne, a pielęgniarka wykona wstępne badania przygotowawcze

Zakres :
świadczenie obejmuje konsultacje ginekologiczne, położnicze, prowadzenie badań profilaktycznych w zakresie schorzeń sutka, raka szyjki macicy; Lekarz prowadzi pełny kompleksowy, uzupełniony badaniami laboratoryjnymi i ultrasonograficznymi nadzór nad ciążą. W ramach poradni zapewniamy dostęp do USG narządu rodnego metodą przeskórną i endokawitarną ( przezpochwową ) oraz badań położniczych. Ultrasonograf zapewnia wysoką rozdzielczość obrazowania z możliwością oceny przepływów metodą doplera kolorowego i spektralnego; dodatkowo wykonujemy badania elastrograficzne typu strain i SWE. Gabinet Ginekologiczno Położniczy jest wyposażony w kolposkop i zestawy do barwienia tarczy szyjki macicy oraz rejestrator ultradźwiękowy pracy serca płodu ( UDT ). W sytuacjach koniecznego wykonania zabiegu lecznicznego lekarz ginekolog dysponuje urządzeniem do kriochirurgii ( oparty na systemie ciekłego azotu ) oraz urządzeniem do elektrokoagulacji. W uzasadnionych klinicznie przypadkach wykonujemy badania cytologiczne : biopsje guzów sutka BCA. Prowadzony jest program profilaktyczny w zakresie raka szyjki macicy i raka piersi.

Warunki realizacji świadczenia :

  • refundacja świadczenia w ramach umowy NFZ – konieczne posiadanie skierowania;
  • refundację świadczenia w pełnym zakresie zapewnia posiadanie aktywnych uprawnień w ramach Opieki Medycznej Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  • w innych sytuacjach udzielamy świadczeń odpłatnych w terminie do 10 dni
  • brak skierowania lub jego zgubienie upoważnia do świadczenia wyłącznie odpłatnego